Jsme partneři zákazníků

Na českém trhu obalových materiálů působíme od roku 1999. Našich služeb skupinového a přepravního balení využívají desítky zákazníků z různých průmyslových odvětví. V obalech od nás se přepravují např. díly pro automobilový, zdravotnický a strojírenský průmysl, elektrosoučástky, křehké plastové výrobky a mnoho dalších!
Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabídnout komplexní služby včetně poradenství, návrhu a dodávek veškerého materiálu pro skupinové a přepravní balení standardního i individuálního charakteru. Díky vlastnímu skladu jsme připraveni splnit požadavky zákazníků a flexibilně reagovat na poptávky zboží.
„S našimi zákazníky a dodavateli navazujeme dlouhodobé partnerské vztahy, zakládáme si na seriózním jednání, flexibilním přístupu, spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb.“ Martin Šlosar, CEO Fabbro s.r.o.

Proč s námi spolupracovat?

21 let na trhu

21 let na trhu

Obalové materiály dodáváme od roku 1999,  jsme stabilním a zkušeným partnerem zákazníků a dodavatelů. 70 % zákazníků je s námi déle než 5 let!

Zákaznický servis

Zákaznický servis

Jsme spolehliví partneři našich zákazníků, vždy na ně máme čas, řešíme jejich přání a dbáme na vzájemnou komunikaci.

Široká nabídka obalů

Široká nabídka obalů

Našim zákazníkům dodáváme nejrůznější obalové materiály s individuálními parametry, které splňují náročné požadavky pro přepravu jejich produktů.

Vlastní sklad

Vlastní sklad

Šetříme skladovací prostory, výdaje zákazníků a zkracujeme dodací lhůty. Držíme pro vás nezbytné zásoby pro rychlé dodání.